
SMT-linjeindlæser
Beskrivelse
Funktioner
1. PLC styresystem, højtydende fotoelektrisk sensor, motor.
2. Betjening af menneskeligheds kontrolpanelet (berøringsskærmpanel), der kan tilpasses.
3. To magzines afstand justerbar. (10,20,30,40mm)
4. Fra venstre mod højre retning (kan tilpasses fra højre mod venstre retning).
5. Standardudtag, nem forbindelse til andet udstyr.
Specifikation
| Produktnavn | SMT-linjeindlæser |
| Model | BLF-330B |
| PCB-størrelse(L*W) | 50*50-460*330 mm |
| Magasinstørrelse(L*W*H) | 460*400*563 |
| Indlæsningstid | Ca. 6 sekunder |
| Magasin forandring over tid | Ca. 25 sekunder |
| Strømkilde og forbrug | 100-230VAC(tilpasset), 1ph, max 300VA |
| Lufttryk og forbrug | 4-6 bar, max 10L/min |
| PCB-tykkelse(mm) | Min. 0,4 mm |
| Transporthøjde(mm) | 900±30 (eller tilpasset) |
| Dimension (L*W*H) | 1670 mm*850 mm*1250 mm |
| Vægt (kg) | 185 kg |
Emballage og forsendelse
Emballage: Et stykke i en trækasse
Egnet mængde til en eksport trækasse
andet emballagetilbehør i almindelig
Kundens påkrævede pakning er tilgængelig
Skibsfart: ad luft-, sø- eller ekspresfart
Leveringstid: ca. 15~30 dage efter ordreoplysninger og produktion bekræftet.
Hvis du har brug for det, er du velkommen til athandle os for mere information.

Spørgsmål 1:Er du handelsselskab eller producent?
A: Vi er professionelle producent specialiseret i SMT produktionslinje.
Og vi handler vores produkter med vores kunder direkte.
Spørgsmål 2:Hvornår kan jeg få tilbuddet?
Svar: Vi citerer normalt inden for 8 timer efter, at vi har fået din forespørgsel.
Hvis du er meget presserende for at få prisen, bedes du fortælle os, så vi vil betragte din forespørgsel prioritet.
Spørgsmål 3:Hvad er dine leveringsbetingelser?
Svar: Vi accepterer EXW, FOB, CFR, CIF osv.
Du kan vælge den, der er den mest bekvemme eller omkostningseffektive for dig.
Om os

Zhejiang NeoDen Technology Co, Ltd.har produceret og eksporteret forskellige små pluk- og stedmaskiner siden 2010. NeoDen udnytter vores egen rige erfarne R&D, veluddannede produktion og vinder et godt ry fra kunder over hele verden.
(1) Etableret i 2010, 200 + medarbejdere, 8000 + Sq.m. fabrik
(2) NeoDen produkter: Smart serie PNP maskine, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, omløb ovn IN6, IN12, Loddepasta printer FP2636, PM3040
(3) Succesfulde 10000+ kunder over hele kloden


Hvis du har brug for det, er du velkommen til at kontakte os for mere information.
Populære tags: smt line loader, Kina, producenter, leverandører, engros
Send forespørgsel
