
SMT Online SPI-maskine
Specifikation
| Produktnavn | SMT Online SPI-maskine |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48 mm*40 mm (20 μm) |
| Behandlingstid pr. frame | & lt;0,7s |
| Max testhøjde | 400 μm |
| Loddemåler | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Højderegistreringspræcision | 1 μm |
| Gentagne gange (volumen, areal, højde) | & lt;1 μm |
| Udvendige størrelser | L1090*B1290*H1534mm |
| Vægt | 750 kg |
Software system:
Operativsystem: Windows 7 Ultimate 64bit
1) Identifikationssystem:
Funktion: 3D-rasterkamera (dobbelt er valgfrit)
Betjeningsgrænseflade: Grafisk programmering, nem at betjene, kinesisk og engelsk systemskift
Interface: 2D OG og 3D ægte farvebillede
MÆRKE: Kan vælge 2 fællesmærkepunkter
2) Program: Support Gerber, CAD input, offline og manuel program
Vores service
1. Mere professionel service i PNP maskinfelt
2. Bedre fremstillingsevne
3. Forskellige betalingsbetingelser at vælge: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Høj kvalitet/Sikkert materiale/Konkurrencedygtig pris
5. Lille ordre tilgængelig
6. Hurtigt svar
7. Mere sikker og hurtig transport

Q1: Hvad med leveringstiden for masseproduktion?
A: 15-30 arbejdsdage for masseproduktion.
Det afhænger af din mængde, og vi vil gøre vores bedste for at imødekomme dine behov.
Q2:Kan jeg anmode om at ændre formen for emballage og transport?
A: Ja, vi kan ændre formen på emballagen og transporten i henhold til din anmodning.
Men du skal bære deres egne omkostninger i denne periode og spreads.
Q3: Hvad er din fordel sammenlignet med dine konkurrenter?
A: (1). Kvalificeret producent
(2). Pålidelig kvalitetskontrol
(3). Konkurrencedygtig pris
(4). Højeffektiv arbejde (24*7 timer)
(5). One-stop service
Om os



① Etableret i 2010, 200+ ansatte, 8000+ Kvm. fabrik
② NeoDen produkter: Smart serie PNP maskine, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow ovn IN6, IN12, Loddepasta printer FP2040, PM3040
③ Opført med CE og fik 50+ patenter
④ 30+ kvalitetskontrol og teknisk support ingeniører, 15+ senior internationalt salg, rettidig kundesvar inden for 8 timer, professionelle løsninger leverer inden for 24 timer
Hvis du har brug for, er du velkommen til at kontakte uf for mere information.
Populære tags: smt online spi maskine, Kina, producenter, leverandører, engros
Send forespørgsel
