
SPI inspektionsmaskine
Specifikation
| Produktnavn | NeoDen SPI inspektionsmaskine |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48 mm*40 mm (20 μm) |
| Behandlingstid pr. frame | & lt;0,7s |
| Max testhøjde | 400 μm |
| Loddemåler | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Højderegistreringspræcision | 1 μm |
| Gentagne gange (volumen, areal, højde) | & lt;1 μm |
| Udvendige størrelser | L1090*B1290*H1534mm |
| Vægt | 750 kg |
Kontrolsystem
1) Vært: Industrikontrol pc, intel 6 core cpu, 16GDDR, 1T
2) Display: 22 tommer lcd widescreen-skærm
Emballage& Forsendelse
Emballage:
Et stykke i en trækasse
Passende mængde til en eksport trækasse
andet pakketilbehør i almindelig
Kundekrævet pakning er tilgængelig
Forsendelse:med fly, sø eller ekspres
Leveringstid:omkring 15 ~ 30 dage efter ordreoplysninger og produktion bekræftet.

Q1:Leverer du softwareopdateringer?
A: Kunder, der køber vores maskine, kan vi tilbyde gratis opgraderingssoftware til dig.
Q2:Det er første gang, jeg bruger denne slags maskine, er den nem at betjene?
A: Vi har engelsk brugermanual og guidevideo for at lære dig, hvordan du bruger maskinen.
Hvis du stadig har spørgsmål, så kontakt os venligst via e-mail / skype / whatapp / telefon / trademanager online service.
Q3:Hvad med garantien?
A: Vi har 2 års garanti for NeoDen4, 1 år for alle andre modeller, livstids eftersalgssupport.
Om os



ZhejiangNeoDenTechnology Co., LTD.,grundlagt i 2010, er en professionel producent specialiseret i SMTpick and place maskine, reflow ovn, stencil print maskine, SMT produktionslinje og andre SMT produkter. Vi har vores egen R&forstærker; D team og egen fabrik, der drager fordel af vores egne rige erfarne R&D, veltrænet produktion, vandt et godt ry fra kunder over hele verden.
Vi tror på, at fantastiske mennesker og partnere gør NeoDen til en fantastisk virksomhed, og at vores forpligtelse til innovation, mangfoldighed og bæredygtighed sikrer, at SMT-automatisering er tilgængelig for enhver hobbyist overalt.
Hvis du har brug for, er du velkommen til at kontakte uf for mere information.
Populære tags: spi inspektionsmaskine, Kina, producenter, leverandører, engros
Send forespørgsel
