
røntgeninspektionsudstyr
Specifikation
| Produktnavn | røntgeninspektionsudstyr |
| Model | ND 56X |
| spændingsområde | 40-90KV |
| Nuværende rækkevidde | 10-200 μA |
| Max udgangseffekt | 8 W |
| Micro Focus Spot Størrelse | 15μm |
| Max prøvestørrelse | 280mm×320mm |
| Indgangseffekt | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensioner | L850mm×B1000mm×H1700mm |
| Nettovægt ca | 750 kg |
Fungere
X-ray inspektion udstyr er gennem højtryksaccelereret elektron stød metalplade X-ray frigivet gennem prøven, efterlader et billede, teknikeren gennem billedet lysstyrke til at observere de relevante detaljer af prøven.
PCB-kredsløbsafbrydelse, IC-defekt, blikkuglebrud kan detekteres.
Emballage& Forsendelse
Emballage:
Et stykke i en trækasse
Passende mængde til en eksport trækasse
andet pakketilbehør i almindelig
Kundekrævet pakning er tilgængelig
Forsendelse:med fly, sø eller ekspres
Leveringstid:omkring 15 ~ 30 dage efter ordreoplysninger og produktion bekræftet.

Q1:Hvad er dit hovedmarked?
A: Over hele verden.
Q2: Er produkterne testet inden forsendelse?
A: Ja, selvfølgelig.
Alt vores transportbånd, vi alle vil, har været 100% QC før forsendelse. Vi tester hver batch hver dag.
Q3:Hvad er din fordel sammenlignet med dine konkurrenter?
A: (1). Kvalificeret producent
(2). Pålidelig kvalitetskontrol
(3). Konkurrencedygtig pris
(4). Højeffektiv arbejde (24*7 timer)
(5). One-stop service
Om os



Hurtige fakta om NeoDen:
① Etableret i 2010, 200+ ansatte, 8000+ Kvm. fabrik
② NeoDen produkter: Smart serie PNP maskine, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflow ovn IN6, IN12, Loddepasta printer FP2040, PM3040
③ Succesfulde 10.000+ kunder over hele kloden
④ 30+ Globale agenter dækket i Asien, Europa, Amerika, Oceanien og Afrika
⑤ R&D Center: 3 R&D afdelinger med 25+ professionelle R&D ingeniører
⑥ Opført med CE og fik 50+ patenter
⑦ 30+ kvalitetskontrol og teknisk support ingeniører, 15+ senior internationalt salg, rettidig kundesvar inden for 8 timer, professionelle løsninger leverer inden for 24 timer
Hvis du har brug for, er du velkommen til at kontakte uf for mere information.
Populære tags: røntgeninspektionsudstyr, Kina, producenter, leverandører, engros
Send forespørgsel
