
X Ray PCB inspektionsmaskine
Specifikation
| Produktnavn | NeoDen X Ray PCB inspektionsmaskine |
| Model | ND 56X |
| spændingsområde | 40-90KV |
| Nuværende rækkevidde | 10-200 μA |
| Max udgangseffekt | 8 W |
| Micro Focus Spot Størrelse | 15μm |
| Max prøvestørrelse | 280mm×320mm |
| Indgangseffekt | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensioner | L850mm×B1000mm×H1700mm |
| Nettovægt ca | 750 kg |
detaljer
Specifikation for røntgenrørkilde
Type forseglet Micro-Focus røntgenrør
Fladpaneldetektorspecifikation
Type TFT Industrial Dynamic FPD
Kvalitetskontrol
Vi har QCperson ophold på produktionslinjerne gøre til inspektionen.
Alle produkter skal være kontrolleret inden levering. Vi laver inline-inspektion og slutinspektion.
1. Alt råmateriale kontrolleres, når det ankommer til vores fabrik.
2. Alle dele og logo og alle detaljer kontrolleres under produktionen.
3. Alle pakningsdetaljer kontrolleret under produktionen.
4. Al produktionskvalitet og emballage kontrolleres ved slutinspektion efter færdig.

Q1:Hvad er betalingsbetingelserne?
A: 100% T/T på forhånd.
Q2:Har du eftersalgsservice?
A: Ja, god eftersalgsservice, håndtering af kundeklagen og løs problemer for kunder.
Q3: Kan jeg anmode om at ændre formen for emballage og transport?
A: Ja, vi kan ændre formen på emballagen og transporten i henhold til din anmodning, men du skal bære deres egne omkostninger i denne periode og spreads.
Om os



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. har fremstillet og eksporteret forskellige små pick and place maskiner siden 2010. Ved at drage fordel af vores egne rige erfarne R&D, veltrænet produktion, vinder NeoDen et godt ry fra kunder over hele verden .
① Succesfulde 10000+ kunder over hele kloden
② 30+ Globale agenter dækket i Asien, Europa, Amerika, Oceanien og Afrika
Hvis du har brug for, er du velkommen til at kontakte uf for mere information.
Populære tags: x ray pcb inspektionsmaskine, Kina, producenter, leverandører, engros
Send forespørgsel
