
SPI inspektionsudstyr
Specifikation
| Produktnavn | SPI inspektionsudstyr |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48 mm*40 mm (20 μm) |
| Behandlingstid pr. frame | & lt;0,7s |
| Max testhøjde | 400 μm |
| Lodde omfang | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Højderegistreringspræcision | 1 μm |
| Gentagne gange (volumen, areal, højde) | & lt;1 μm |
| Udvendige størrelser | L1090*B1290*H1534mm |
| Vægt | 750 kg |
Mekanisk
1. PCB-overførselssystem: 900±30 mm, substratfikseringstilstand: kantlåseplade, automatisk print ind og ud og justeringssystem, match SMEMA
2. Min pcb størrelse: 50mm×50mm
3. Max pcb størrelse: 500mm×460mm
4. PCB tykkelse: 0,6mm~6mm
5. Pladekantsafstand op: 3 mm ned: 3 mm
6. Overførselshastighed: 1500 mm/s (MAX)
7. Pladebøjningskompensation:<>
8. X/Y-platform:
Driverudstyr: AC servomotorsystem
Indstillingsnøjagtighed:<1>1>
Bevægelseshastighed: 600 mm/s
Vores service
1. Mere professionel service i PNP maskinfelt.
2. Bedre fremstillingsevne.
3. Forskellige betalingsbetingelser at vælge: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Høj kvalitet/Sikkert materiale/Konkurrencedygtig pris
5. Lille ordre tilgængelig
6. Hurtigt svar
7. Mere sikker og hurtig transport

Q1: Hvad med leveringstiden for masseproduktion?
A: Helt ærligt, det afhænger af ordremængden og den sæson, du afgiver ordren.
Altid 15-30 dage baseret på generel ordre.
Q2:Er produkterne testet inden forsendelse?
A: Ja, selvfølgelig. Alt vores transportbånd, vi alle vil, har været 100% QC før forsendelse.
Vi tester hver batch hver dag.
Q3:Hvad er din fordel sammenlignet med dine konkurrenter?
A: (1). Kvalificeret producent
(2). Pålidelig kvalitetskontrol
(3). Konkurrencedygtig pris
(4). Højeffektiv arbejde (24*7 timer)
(5). One-stop service
Om os



Hvis du har brug for, er du velkommen til at kontakte uf for mere information.
Populære tags: spi inspektionsudstyr, Kina, producenter, leverandører, engros
Send forespørgsel
